Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2024/2025

Więcej informacji znajdziesz TU <- kliknij ->

 

Drodzy Absolwenci!

W 2025 roku przypada 80. rocznica  powstania  I Liceum Ogólnokształcącego im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie. To doniosłe wydarzenie nie tylko dla obecnych pracowników i społeczności uczniowskiej, ale także dla tych, którzy na przestrzeni osiemdziesięciu lat tworzyli niezwykłą historię szkoły, przyczyniając się do jej rozwoju i kształtując jej tradycje. Chcąc podkreślić szczególny charakter jubileuszu, pragniemy wrócić wspomnieniami do przeszłości i wydać publikację upamiętniającą 80 lat funkcjonowania naszej szkoły. W związku z tym zwracamy się z prośbą o udostępnienie Państwa pamiątek, zdjęć z opisem wydarzeń oraz wspomnień związanych z nauką i pracą w „starym ogólniaku”. Materiały prosimy przesyłać na adres: 80lecie@1loketrzyn.pl

 

21 maja w Senacie Rzeczypospolitej Polskiej odbył się Szczyt Polityki Młodzieżowej pt.: „Młodzi mają wpływ” organizowany przez Akcję Uczniowską przy wsparciu Kancelarii Senatu. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Wiktoria Wysocka, uczennica naszej szkoły godnie reprezentowała młode pokolenie. Obecność Wiktorii w Senacie była możliwa dzięki Fundacji OFF SCHOOL, której przedstawicielki gościliśmy w naszej szkole w kwietniu tego roku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.