Szybki dostęp

 

Drodzy Absolwenci!

W 2025 roku przypada 80. rocznica  powstania  I Liceum Ogólnokształcącego im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie. To doniosłe wydarzenie nie tylko dla obecnych pracowników i społeczności uczniowskiej, ale także dla tych, którzy na przestrzeni osiemdziesięciu lat tworzyli niezwykłą historię szkoły, przyczyniając się do jej rozwoju i kształtując jej tradycje. Chcąc podkreślić szczególny charakter jubileuszu, pragniemy wrócić wspomnieniami do przeszłości i wydać publikację upamiętniającą 80 lat funkcjonowania naszej szkoły. W związku z tym zwracamy się z prośbą o udostępnienie Państwa pamiątek, zdjęć z opisem wydarzeń oraz wspomnień związanych z nauką i pracą w „starym ogólniaku”. Materiały prosimy przesyłać na adres: 80lecie@1loketrzyn.pl

 

Od 24 października do 13 listopada w Buenos Aires odbywały się Mistrzostwa Świata Sportów Wrotkarskich. Wzięli w nich udział zawodnicy z 60 krajów, w tym reprezentacja z Polski. Jednym z zawodników był uczeń naszej szkoły, Wiktor Smosarski z klasy IId. Z Argentyny, Wiktor przywiózł dwa medale: srebrny - w kategorii Classic Slalom i brązowy – w kategorii Battle. Ogółem polska kadra Freestyle Slalom przywiozła 7 medali: 2 złote, 3 srebrne i 2 brązowe.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!