Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2024/2025

Więcej informacji znajdziesz TU <- kliknij ->

 

Drodzy Absolwenci!

W 2025 roku przypada 80. rocznica  powstania  I Liceum Ogólnokształcącego im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie. To doniosłe wydarzenie nie tylko dla obecnych pracowników i społeczności uczniowskiej, ale także dla tych, którzy na przestrzeni osiemdziesięciu lat tworzyli niezwykłą historię szkoły, przyczyniając się do jej rozwoju i kształtując jej tradycje. Chcąc podkreślić szczególny charakter jubileuszu, pragniemy wrócić wspomnieniami do przeszłości i wydać publikację upamiętniającą 80 lat funkcjonowania naszej szkoły. W związku z tym zwracamy się z prośbą o udostępnienie Państwa pamiątek, zdjęć z opisem wydarzeń oraz wspomnień związanych z nauką i pracą w „starym ogólniaku”. Materiały prosimy przesyłać na adres: 80lecie@1loketrzyn.pl

 

W czwartek 18 kwietnia odbył się I Międzyszkolny Turniej Szachowy Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Kętrzyńskiego o Puchar Starosty. Znakomicie zaprezentowała się drużyna naszych szachistów pokonując wszystkich rywali w bezpośrednich pojedynkach. Drużyna wystąpiła w składzie: Maria Pacho klasa 4a, Wiktor Dwulat klasa 4a, Artur Grądzki klasa 2a2, Maciej Pacho klasa 2f1. Maria i Artur zostali także indywidualnie wyróżnieni jako najlepsi zawodnicy na poszczególnych szachownicach.

Gratulujemy!

W dniu 11 kwietnia 2024 r, zakończyliśmy kolejną edycję Halowej Ligi Piłki Nożnej w ramach naszej szkoły. Liga, która trwała przez prawie dwa miesięcy, była pełna pasji, rywalizacji i sportowej ducha.
 
Liga Piłki Halowej w tym roku zgromadziła 8 drużyn, które rywalizowały ze sobą w 28 meczach. Mecze odbywały się regularnie co tydzień w czwartek po lekcjach, co sprzyjało uczestnictwu wielu uczniów i budowaniu atmosfery współzawodnictwa.
 
Tegoroczna Liga Piłki Halowej była nie tylko sportowym wydarzeniem, ale także okazją do integracji społeczności szkolnej oraz promowania zdrowego trybu życia. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli, turniej był sukcesem, który z pewnością zostanie zapamiętany na długo. Chciałbym wyrazić serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników ligi, za ich zaangażowanie i ducha sportowej rywalizacji. Chciałbym również podziękować wszystkim kibicom, którzy licznie wspierali drużyny podczas wszystkich meczów. Wasza obecność na trybunach dodawała im sił i motywacji do walki o zwycięstwo. Wasze okrzyki dopingujące sprawiły, że atmosfera na halowej arenie była niezwykle ekscytująca i pełna pozytywnej energii.
 
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom za Wasze nieocenione wsparcie i obecność na trybunach podczas tegorocznej Halowej Ligi Piłki Nożnej.
 
Tegoroczny Turniej Halowej Ligi Piłki Nożnej w 1 Liceum Ogólnokształcącym to nie tylko zmagania sportowe, ale także ważna część naszego szkolnego życia. Mam nadzieję, że kolejne edycje będą równie pasjonujące i pełne emocji, a sportowa rywalizacja będzie nadal integrować naszą społeczność.
 
Klasyfikacja końcowa:
 
1 miejsce KARTOFLISKO WAJSZNORY 🥇
2 miejsce FC DOBRE CHŁOPAKI 🥈
3 miejsce LOS POLLOS HERMANOS 🥉
 
4 miejsce JK PLAKATOWCY
5 miejsce RKS HUWDU
6 miejsce DRUŻYNA WAFLA
7 miejsce WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
8 miejsce FC BOŻYDARY
 
Królem Strzelców Turnieju został 👑 Dawid Kaczmarek z klasy 3d z 31 bramkami.
 
GRATULACJE!!!
 
Sylwester Gacioch
 

 

Wyniki <- kliknij ->

Wyniki <- kliknij ->

 

Wyniki <- kliknij ->