Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2024/2025

Więcej informacji znajdziesz TU <- kliknij ->

 

Drodzy Absolwenci!

W 2025 roku przypada 80. rocznica  powstania  I Liceum Ogólnokształcącego im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie. To doniosłe wydarzenie nie tylko dla obecnych pracowników i społeczności uczniowskiej, ale także dla tych, którzy na przestrzeni osiemdziesięciu lat tworzyli niezwykłą historię szkoły, przyczyniając się do jej rozwoju i kształtując jej tradycje. Chcąc podkreślić szczególny charakter jubileuszu, pragniemy wrócić wspomnieniami do przeszłości i wydać publikację upamiętniającą 80 lat funkcjonowania naszej szkoły. W związku z tym zwracamy się z prośbą o udostępnienie Państwa pamiątek, zdjęć z opisem wydarzeń oraz wspomnień związanych z nauką i pracą w „starym ogólniaku”. Materiały prosimy przesyłać na adres: 80lecie@1loketrzyn.pl

 

Jeszcze przed świętami zakończyły się zmagania uczniów w etapach centralnych olimpiad historycznych. Cieszymy się bardzo, że nasi uczniowie odnieśli w nich sukcesy.
 
? Aleksandra Prusaczyk z klasy 4bd uzyskała tytuł finalistki etapu centralnego XLIX Olimpiady Historycznej i jest zwolniona z egzaminu maturalnego z historii, co jest równoznaczne z uzyskaniem 100% wyniku z tejże matury. Ola, jak każdy finalista, ma też indeksy na różne kierunku studiów humanistycznych.
 
? Bartosz Kozioł z klasy 4c uzyskał tytuł finalisty VIII Olimpiady Wiedzy Historycznej COPTIOSHA i ma indeksy na ponad 30 uczelni.
 
Gratulujemy. Jesteśmy bardzo dumni.