Koleżanki/Koledzy!

Część z Was pewnie siedzi teraz nad funkcjami kwadratowymi, analizuje mapę brzegową Afryki albo zastanawia się, dlaczego Wokulski tak ganiał za Łęcką… Ktoś inny wkuwa słówka z angielskiego lub rosyjskiego, wyszukuje środki stylistyczne w tekście, albo, o zgrozo (!) próbuje w trakcie pracy klasowej przypomnieć sobie trzecią część „Dziadów”. Pomyślcie, ile razy podczas tych czynności czuliście się nieswojo, pociły Wam się ręce, kołatało serce, brakowało Wam oddechu? Ile razy mieliście nadzieję, że p. Ula nie wylosuje piłeczki z Waszym numerkiem?

My rozmyślaliśmy o tym przez ostatnie pół roku i wpadliśmy na pomysł, że postaramy się Wam pomóc. W najbliższych miesiącach pokażemy Wam, czym jest stres, jak na nas wpływa i co najważniejsze: JAK SOBIE Z NIM WRESZCIE PORADZIĆ.

Nasze działania będą realizowane nie tylko w tym Liceum. Jesteśmy otwarci na naszych kolegów i koleżanki z innych szkół średnich, więc ślijcie info o naszych działaniach do swoich znajomych, wspierajcie nas, lajkujcie i udostępniajcie posty. Niech się niesie. Szczegóły wkrótce :)

Kalina Sałyk

Amelia Nowak

Amelia Wąsowicz

Łucja Kromplewska

Dominik Koprowski

 

P.s.: Nasz projekt odbywa się w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii” i realizujemy go pod okiem p. Moniki Karanowskiej, naszej szkolnej pedagog.