Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2024/2025

Drodzy Absolwenci!

W 2025 roku przypada 80. rocznica  powstania  I Liceum Ogólnokształcącego im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie. To doniosłe wydarzenie nie tylko dla obecnych pracowników i społeczności uczniowskiej, ale także dla tych, którzy na przestrzeni osiemdziesięciu lat tworzyli niezwykłą historię szkoły, przyczyniając się do jej rozwoju i kształtując jej tradycje. Chcąc podkreślić szczególny charakter jubileuszu, pragniemy wrócić wspomnieniami do przeszłości i wydać publikację upamiętniającą 80 lat funkcjonowania naszej szkoły. W związku z tym zwracamy się z prośbą o udostępnienie Państwa pamiątek, zdjęć z opisem wydarzeń oraz wspomnień związanych z nauką i pracą w „starym ogólniaku”. Materiały prosimy przesyłać na adres: 80lecie@1loketrzyn.pl

 

Dnia  09.11.2023 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kętrzyńskiego w tenisa stołowego chłopców. W turnieju brało udział 5 szkół:

Szkołę naszą reprezentowali: Patryk Skoczko z klasy 3d i Jakub Olejarczyk z klasy 2f1

Po zaciętej i stojącej na wysokim poziomie walce uczniowie z naszej szkoły zajęli 3 miejsce ulegają zespołowi z Reszla, który zajął pierwsze miejsce i PCE w Kętrzynie, który uplasował się na miejscu drugim.

Opiekun drużyny Sylwester Gacioch