Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2024/2025

Więcej informacji znajdziesz TU <- kliknij ->

 

Drodzy Absolwenci!

W 2025 roku przypada 80. rocznica  powstania  I Liceum Ogólnokształcącego im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie. To doniosłe wydarzenie nie tylko dla obecnych pracowników i społeczności uczniowskiej, ale także dla tych, którzy na przestrzeni osiemdziesięciu lat tworzyli niezwykłą historię szkoły, przyczyniając się do jej rozwoju i kształtując jej tradycje. Chcąc podkreślić szczególny charakter jubileuszu, pragniemy wrócić wspomnieniami do przeszłości i wydać publikację upamiętniającą 80 lat funkcjonowania naszej szkoły. W związku z tym zwracamy się z prośbą o udostępnienie Państwa pamiątek, zdjęć z opisem wydarzeń oraz wspomnień związanych z nauką i pracą w „starym ogólniaku”. Materiały prosimy przesyłać na adres: 80lecie@1loketrzyn.pl

 

Zbliżamy się do końca roku szkolnego, czasu refleksji i podsumowań. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim nauczycielom za ich poświęcenie i zaangażowanie. Dzięki nim, drodzy uczniowie, mogliście codziennie zdobywać nową wiedzę i umiejętności. Wasi nauczyciele, wychowawcy zawsze służyli wam swoją pomocą i wsparciem, dbając o dobro i zachęcając do dążenia do wyznaczonych celów.

Dziękuję, koleżanki i koledzy, za waszą cierpliwość oraz za inspirującą i wymagającą pracę, którą wykonujecie każdego dnia.

Wam, uczniowie, dziękuję za wszystkie osiągnięcia, którymi mogliśmy się razem cieszyć w ciągu ostatnich miesięcy. Dziękuję Wam za wysiłek i zgłębianie tajników wiedzy. Gratuluję wyników w nauce oraz sukcesów wielkich i małych. Wiem, że pracowaliście z całych sił, by rozwijać się jak najlepiej.  Wasz potencjał i możliwości są nieocenione.

Zbliżają się wakacje, chciałabym zachęcić was do spędzania tego czasu w bezpieczny sposób. Pamiętajcie o rozsądnym zachowaniu, o szacunku dla siebie i innych, o dbaniu o swoje zdrowie i samopoczucie.

Życzę wszystkim udanych i beztroskich wakacji, pełnych niezapomnianych chwil i przygód. Niech ten czas będzie okazją do regeneracji sił, refleksji i czerpania radości z drobnych przyjemności.

Mówiąc wszystkim „do zobaczenia”, żywię głęboką nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się pełni nowych sił i energii do dalszej pracy i nauki, do odkrywania tajemnic, których wciąż jest tak wiele do odkrycia.