Szybki dostęp

 

 

Przed nami ferie a za nami pierwsze zmagania uczniów w etapach okręgowych olimpiad humanistycznych, zakończone sukcesami. 9 stycznia 2023 odbył się w naszym ogólniaku etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie COPTIOSH. 👍Dariusz Dobrzyński👍 z klasy 3d2 uzyskał tytuł laureata i awansował do etapu centralnego a 👍Aleksandra Mańkowska👍 i 👍Kornelia Żach👍 z klasy 3c zostały finalistkami tego etapu.
 
14 i 21 stycznia odbył się w Olsztynie etap okręgowy Olimpiady Historycznej. Wzięło w nich udział troje naszych uczniów -👍Aleksandra Prusaczyk👍 (4bd), 👍Ksawery Kalinowski-Wanago👍 (3c) oraz 👍Szymon Banasiak👍 (2ae). Ola zdobyła 1 miejsce awansując do etapu centralnego a Ksawery uplasował się na 6 lokacie.
 
21 stycznia odbył się również etap okręgowy Olimpiady Wiedzy Historycznej COPTIOS. I tu również z sukcesami. 👍Bartosz Kozioł👍 (4c) uzyskał tytuł laureata i status awansującego do etapu centralnego. 👍Zuzanna Oryńczak👍 (4c) i 👍Weronika Chlewińska👍 (2c) zostały finalistkami etapu okręgowego. Uczniowie przygotowywali się do olimpiad po opieką 🖋 Małgorzaty Niedźwieckiej i 🖋 Jarosława Gresika.
 
Gratulujemy uczniom i ich opiekunom. Jesteśmy z was dumni. Czekamy na więcej.