Szybki dostęp

 

„Ktokolwiek powiedział, że diamenty są najlepszym przyjacielem dziewczyny, nigdy nie miał psa”

 

Psy i koty to najlepsi przyjaciele człowieka. Ale, czy człowiek jest najlepszym przyjacielem czworonogów? Patrząc na porzucone czworonogi, głodne i wałęsające się psy na ulicach naszych miast, przepełnione schroniska, można mieć wątpliwości. Na szczęście w naszej szkole są ludzie, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obcy. To właśnie dzięki nim, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, udało się zebrać kilkanaście kilogramów karmy i trochę koców. Zebraną żywność i koce dostarczyliśmy do schroniska w Pudwągach, gdzie przebywa obecnie ponad setka bezdomnych zwierzaków. Dzięki waszej pomocy łatwiej będzie im przeżyć zimę i doczekać prawdziwego, kochającego domu. Wszystkim rodzicom i uczniom, którzy wsparli naszą akcję bardzo dziękujemy. Brawo Wy.

Samorząd Uczniowski