Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2024/2025

Drodzy Absolwenci!

W 2025 roku przypada 80. rocznica  powstania  I Liceum Ogólnokształcącego im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie. To doniosłe wydarzenie nie tylko dla obecnych pracowników i społeczności uczniowskiej, ale także dla tych, którzy na przestrzeni osiemdziesięciu lat tworzyli niezwykłą historię szkoły, przyczyniając się do jej rozwoju i kształtując jej tradycje. Chcąc podkreślić szczególny charakter jubileuszu, pragniemy wrócić wspomnieniami do przeszłości i wydać publikację upamiętniającą 80 lat funkcjonowania naszej szkoły. W związku z tym zwracamy się z prośbą o udostępnienie Państwa pamiątek, zdjęć z opisem wydarzeń oraz wspomnień związanych z nauką i pracą w „starym ogólniaku”. Materiały prosimy przesyłać na adres: 80lecie@1loketrzyn.pl

 

Drodzy Uczniowie i Uczennice!

Kojarzycie ten plac na tyłach naszego ogólniaka? Już wkrótce powstanie tu miejsce, gdzie będziecie mogli w miłych okolicznościach przyrody spędzać czas podczas przerw, posiedzieć na leżakach pogadać z przyjaciółmi W marcu startujemy z kolejnym projektem pod nazwą "Zielona strefa młodych", na realizację którego Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych SZTAMA pozyskało darowiznę od Banku BNP Paribas w ramach Programu Grantów Lokalnych.

W imieniu Dyrekcji naszej szkoły oraz Zarządu Stowarszyszenia SZTAMA zapraszamy kętrzyńską młodzież do współpracy przy zagospodarowaniu tego placu. Możecie mieć realny wpływ na to, jak będzie wyglądała przestrzeń wokół naszej szkoły :). Koordynatorami projektu będą: p. Monika Darmofał – Karanowska, p. Urszula Wankiewiczp. Robert Puczel. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu przez e-dziennik z pedagogiem szkolnym.