Szybki dostęp

 

Drodzy Uczniowie i Uczennice!

Kojarzycie ten plac na tyłach naszego ogólniaka? Już wkrótce powstanie tu miejsce, gdzie będziecie mogli w miłych okolicznościach przyrody spędzać czas podczas przerw, posiedzieć na leżakach pogadać z przyjaciółmi W marcu startujemy z kolejnym projektem pod nazwą "Zielona strefa młodych", na realizację którego Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych SZTAMA pozyskało darowiznę od Banku BNP Paribas w ramach Programu Grantów Lokalnych.

W imieniu Dyrekcji naszej szkoły oraz Zarządu Stowarszyszenia SZTAMA zapraszamy kętrzyńską młodzież do współpracy przy zagospodarowaniu tego placu. Możecie mieć realny wpływ na to, jak będzie wyglądała przestrzeń wokół naszej szkoły :). Koordynatorami projektu będą: p. Monika Darmofał – Karanowska, p. Urszula Wankiewiczp. Robert Puczel. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu przez e-dziennik z pedagogiem szkolnym.